Wróżby Andrzejkowe

30.11.2009 rok

Ostatniego dnia listopada w naszym przedszkolu odbyły się wróżby andrzejkowe. Dzieci w swoich salach, pod bacznym okiem pań poznały wróżby andrzejkowe i zwyczaje ludowe, uczestniczyły we wspólnych zabawach i tańcach, co dostarczyło im wiele wrażeń i emocji. Nauczycielki zadbały o wystrój sal przedszkolnych, rodzice zaś przynieśli smakołyki (ciasta, owoce, słodycze). Miło było też powitać w naszym gronie rodziców, którzy znaleźli czas, by spedzić z nami to andrzejkowe przedpołudnie. Wśród wróżb nie zabrakło lania wosku, "wychodzących bucików", szczęśliwych numerków i wróżb z imionami. A potem były tańce i towarzyskie rozmowy przy herbatce. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale.

30.11.2009 Andrzejki w przedszkolu

Słodki poczęstunek w "Maluszkach"

Tańce w "Średniakach"

30.11.2009 Andrzejki w przedszkolu