8.01.2010 Projekt Akademia Małego Artysty

Projekt „Akademia Małego Artysty"

W miesiącu listopadzie i grudniu 2009 roku realizowaliśmy Projekt „Akademia Małego Artysty" w ramach III etapu Programu Grantowego Bank Dziecięcych Uśmiechów Banku Zachodniego WBK.

W ramach projektu:

1. Prowadzone były koła zainteresowań dla dzieci:
• kółko teatralne "Bajkowe Skrzaty" - 2 razy w tygodniu po 30 min.
• kółko taneczno-rytmiczne "Roztańczone nutki" - 2 razy w tygodniu po 30 min.

2. Zdobyte umiejętności w kołach zainteresowań dzieci zaprezentowały w przedstawieniu „Zima lubi dzieci", które wystawione było dla rodziców, przedszkolnych kolegów oraz zaproszonych uczniów klas I. Przedstawieniu towarzyszyła zimowa sceneria i piękne stroje, w których występowali mali artyści. Akcesoria i materiały do szycia kostiumów i dekoracji zostały zakupione z dotacji. Wykonanie strojów zawdzięczamy rodzicom, a w szczególności pani Monice Gil, której serdecznie dziękujemy.

8.01.2010 Projekt Akademia Małego Artysty

Przedstwieni "Zima lubi dzieci" w wykonaniu dzieci z kółka teatralnego i tanecznego

3. Pojechaliśmy do Teatru Lalki Tęcza w Słupsku na przestawienie „Czerwony kapturek"

4. Wzięliśmy udział w spotkaniu z iluzjonistą, który zaprezentował dzieciom program „Zaczarowany Mikołaj i jego przyjaciele".

8.01.2010 Projekt Akademia Małego Artysty

Występ zaczarownego Mikołaja i jego przyjaciół

5.
Udaliśmy się do Lęborka na koncert Majki Jeżowskiej.

Kasia Szlaska oczekuje na autograf Majki Jeżowskiej

6. Zakupiliśmy aparat cyfrowy, zestaw mikrofonów bezprzewodowych oraz lampy do oświetlenia sceny, które na stałe wzbogacą przedszkolne zaplecze dydaktyczne.

7. 5 stycznia 2010 roku odbyły się zajęcia podsumowujące. Dzieci otrzymały nagrody i pamiątkowe dyplomy uczestnika Projektu „Akademia Małego Artysty".

8.01.2010 Projekt Akademia Małego Artysty

Grupa dzieci z kółka teatralnego i rytmicznego z pamiątkowymi dyplomami

Dziękujemy wszystkim rodzicom zaangażowanym w realizację projektu.