31.05.2010 Dzień Dziecka

31.05.2010 rok

Z okazji Dnia Dziecka odbyła sie zabawa przygotowana przez Agencję Artystyczno - Turystyczną "Przygoda" z Lęborka. Udaliśmy się autokarem do Wicka, gdzie w sali dawnego Ośrodka Kultury czekały już na nas dzieci z Przedszkola w Wicku, Szkoły Podstawowej w Maszewku i Szczenurze.

Do tańca zaprosiły nas bajkowe postaci: Myszka Miki, Kubuś Puchatek, Tygrysek. W wiosce indiańskiej spotkaliśmy Pocahontas, która malowała dzieciom na twarzy barwy indiańskie i rozdawała opaski z piórami. Przygotowany był Kubusiowy plac zabaw: zamki do skakania, zjeżdżalnia, basen kulkowy, huśtawki - bujaki.

Na koniec zabawy każde dziecko otrzymało szalony balonik, z którego Myszka Miki wyczarowała wspaniałe zwierzątka.

Zabawa była udana, a dzieci ogromnie zadowolone. Zmęczone, ale bardzo szczęśliwe wróciły do przedszkola na obiad.

31.05.2010 Dzień Dziecka