Uroczyste wręczenie dyplomu Fundacji Banku WBK

14.06.2010 rok

14.06.2010 Uroczyste wręczenie dyplomu Fundacji Banku WBK

Przedszkole nasze po raz kolejny wzięło udział w edycji programu grantowego Bank Dziecięcych Uśmiechów i otrzymało dotację na Projekt "Szczęśliwe Przedszkolaki". W edycji programu grantowego Fundacji zostało zarejestrowanych 340 wniosków. Każdy wniosek był najpierw opiniowany przez dyrektora najbliższej placówki BZ WBK, a następnie oceniany przez trzech niezależnych ekspertów. Dotacje zostały przyznane tylko 75 organizacjom.

Sukces jest dla nas tym większy, gdyż jest to już trzecie wsparcie finansowe, które pozyskalismy z Fundacji Banku Zachodniego WBK. Przypomnijmy: w czerwcu 2008 roku przedszkolaki pojechały do ZOO, dzięki projektowi "Poznajemy zwierzęta egzotyczne", a w listopadzie i grudniu 2009 roku braliśmy udział w projekcie "Akademia Małego Artysty", realizując koła zainteresowań: teatralne i rytmiczne.

14.06.2010 Uroczyste wręczenie dyplomu Fundacji Banku WBK

14 czerwca 2010 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomu Fundacji. Na uroczystośc przybyli goście Wójt Gminy Wicko Dariusz Waleśkiewicz, Przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Wolańska i przedstawiciele Banku Zachodniego oddziału lęborskiego. Dzieci 6-letnie przygotowały występy artystyczne.

14.06.2010 Uroczyste wręczenie dyplomu Fundacji Banku WBK

Pozyskane środki na nowy projekt "Szczęśliwe Przedszkolaki" pozwolą m.in. na wzbogacenie placu zabaw o nowy sprzęt, zakup pomocy do ćwiczeń gimnastycznych oraz organizację Festynu Rodzinnego i Dnia Dziecka.