Olimpiada Dobrego Zachowania

22.06.2010 rok

22.06.2010 Olimpiada Dobrego Zachowania

Dzieci z Przedszkola w Charbrowie miały niepowtarzalną możliwość wzięcia udziału w Olimpiadzie Dobrego Zachowania. Każdy przedszkolak mógł zostać olimpijczykiem i otrzymać złoty medal. Wystarczyło tylko chcieć i postarać się.

Od marca do czerwca 2010 roku, na koniec każdego tygodnia przyznawane były odznaczenia za zachowanie, w postaci kolorowych znaczków: czerwonych serduszek, żółtych kwiatków i brązowych listków.

22.06.2010 Olimpiada Dobrego Zachowania                   22.06.2010 Olimpiada Dobrego Zachowania              22.06.2010 Olimpiada Dobrego Zachowania

Bardzo dobrze!         Mogło być lepiej!        Musisz się bardziej postarać!

Przez cały miesiąc dzieci otrzymywały odznaczenia za swe zachowanie. Ten, kto otrzymał najwięcej czerwonych serduszek w miesiącu został zwycięzcą i otrzymał złoty medal. To od naszych pociech zależało, które z nich zostało złotym medalistą! Kto zebrał najwięcej medali do końca roku szkolnego mógł zostać Olimpijczykiem i otrzymać puchar !!!

Udział w olimpiadzie okazał się trudny, dzieci bardzo się starały, wiele z nich zdobyło złote medale i co najważniejsze poprawiło swoje zachowanie, ale 4 medale zdobyło tylko nie wielu.

Nagrodą za długie starania był puchar i dyplom.

22.06.2010 Olimpiada Dobrego Zachowania

Olimpijczykami Dobrego Zachowania zostali:

Grupa I Grupa II Grupa III

Natalia Piotrowska