23.06.2010 Zakończenie roku przedszkolnego w grupie "Starszaków"

Zakończenie roku przedszkolnego

Pożegnanie "Starszaków"

23.06.2010 rok

23.06.2010 Zakończenie roku przedszkolnego w grupie

23 czerwca pożegnaliśmy uroczyście starszych kolegów, którzy po wakacjach pójdą do szkoły. W uroczysztości wzięli udział zaproszeni goście oraz rodzice dzieci 6-letnich.

"Starszaki" zaprezentowały występy artystyczne przygotowane specjalnie na tę okazję. Uroczystości rozpoczął polonez, były wiersze, piosenki, taniec kowbojski oraz ślubowanie, w którym dzieci złożyły obietnicę godnie reprezentować imię naszego przedszkola. Wszystkim żegnającym przedszkole dzieciom wręczono dyplomy, plakietki absolwenta przedszkola oraz torebki "Misie" wypełnione słodkościami.

23.06.2010 Zakończenie roku przedszkolnego w grupie

Polonez w wykonaniu "Starszaków"

23.06.2010 Zakończenie roku przedszkolnego w grupie

Wakacyjną cza-czę śpiewają Wiktoria Kozioł, Ela Bojke, Maja Hensoldt i Oliwka Gil

Tekst ślubowania czyta Wiktoria Kozioł i Krzysztof Kruzel

Nie zapomnieliśmy też o przyjacielach i sponsorach przedszkola, którzy przez cały rok szkolny wspierali nas w swoich działaniach. Były kwiaty, podziękowania. łzy wzruszenia...i obietnice, że będziemy odwiedzać przedszkole.

Rodzice wręczyli pani dyrektor wspaniały prezent - zestaw : mikroskop i lunetę. Zestaw został kupiony z myślą o przyszłych dzieciach 6-letnich.

Podziękowania od rodziców

Starszych kolegów żegnały wierszem '"Maluszki" i "Średaniaki"., które również przygotowały upominki: notesiki, kolorowe motylki i plany lekcji i życzyły powodzenia w szkole.

Spotkanie zakończył słodki poczęstunek w ogrodzie przedszkolnym, przygotowany przez rodziców.

Słodki poczęstunek

Życzymy wszystkim powodzenia w szkole i samych sukcesów!!!

Oglądamy prezent od rodziców dzieci 6-letnich