20.10.2010 Akcja charytatywna "Pomóżmy Powodzianom"

Akcja charytatywna

POMOŻMY POWODZIANOM

20.10.2010 rok

We wrześniu i pażdzierniku 2010 roku nasze przedszkole zorganizowało akcję charytatywną dla powodzian. Zbieraliśmy artykuły szkolne i plastyczne z myślą o dzieciach, które ucierpiały w tegorocznej powodzi.

Rodzice i dzieci ochoczo włączyli się do akcji i już po kilku dniach kosz z artykułami był pełen. Uzbieraliśmy: zeszyty, bloki, wycinanki, piórniki, kredki, farby, mazaki, pędzle, ołówki, długopisy, kleje, plasteliny, nożyczki, temperówki, gumki.

20.10.2010 Akcja charytatywna   20.10.2010 Akcja charytatywna

Wszystkie rzeczy wysłaliśmy Zespołowi Szkół Nr 3 w Bogatyni, dołączając do paczki list z życzeniami i pozdrowieniami od naszego przedszkola.

20.10.2010 Akcja charytatywna

Inicjatorką i realizatorką akcji charytatywnej była Anna Remiszewska wychowawczyni grupy "Średniaków".

20.10.2010 Akcja charytatywna

Dzięki dzieciom i ich rodzicom, którzy licznie wzięli udział w akcji mogliśmy i my ofiarować  pomoc tym, którzy w tych ciężkich czasach potrzebują jej najbardziej.

20.10.2010 Akcja charytatywna

Z całego serca dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za ogromne zrozumienie i pomoc!!!