Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli

12.11.2010 rok

W miesiącu październiku wysłalismy prace na konkurs ekologiczny, organizowany przez serwis internetowy dla dzieci w wieku przedszkolnym Buliba.pl.

Dzieci pod okiem nauczycielek wykonały piękne prace plastyczne. Odbyły się przedszkolne eliminacje do konkursu, w których jury wyłoniło 3 prace: Oli Cichoń, Oli Wolańskiej i Tatiany Piotrowskiej. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie prac plastycznych związanych tematycznie z hasłem tegorocznej akcji Sprzątania Świata "Chrońmy bioróżnorodność - segregujmy odpady". Prace konkursowe zostały opublikowane w serwisie internetowym dla dzieci Buliba.pl i były oceniane przez użytkowników serwisu.

"Tęczowy las" Tatiana Piotrowska

"Ola dba o przyrodę" Ola Wolańska

"MIeszkańcy lasu" Ola Cichoń

Za udział w Wielkim Konkursie Ekologicznym dla przedszkoli otrzymaliśmy wyróżnienie.

12.11.2010 Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli

Serdecznie dziękujemy za oddanie głosów na nasze prace konkursowe. Zebraliśmy około 600 głósów! Cieszymy się, że wspólnie udało nam się zaangażować w propagowanie idei ekologii tak wiele dzieci, opiekunów i rodziców.

facebook rss

BezpieczneWakacje