Przedstawienie teatralne "Wybryki Klauna Kleofasa"

16.09.2010 roku

W czwartek  16.09.2010 r. obejrzeliśmy przedstawienie teatralne w wykonaniu aktorów Studia Artystycznego "Magik" z Baiałegostoku pt. "Wybryki Klauna Kleofasa".

Przedstawienie podejmowało tematykę profilaktyczną dotyczącą nadużywania przemocy i złych zachowań. Akcja spektaklu toczyła się w trakcie przygotowań do przyjęcia urodzinowego, gdzie główny bohater, dobry i wesoły Klaun Kleofas uległ wpływowi Skrzata Złośliwca. Przejął od niego negatywne postawy i zachowania. Przedstawienie miało jednak szczęśliwe zakończenie, bowiem dobro wygrało, a złe postępowanie zostało ukarane.

Sztuka uczyła, by swoim zachowaniem nie krzywdzić innych, jak również, by nie ulegać presji otoczenia i postępować zawsze zgodnie z własnym sumieniem.

Przedstawienie teatralne