24.02.2011 Zajęcia otwarte w grupie Średniaków

Zajęcia otwarte dla rodziców w grupie Średniaków

24.02.2011 rok

W czwartek, 24 lutego 2011 r zaprosiliśmy naszych Rodziców do przedszkola na zajęcia, aby mogli zobaczyć: co na nich robimy, jak sią zachowujemy, jak odpowiadamy na pytania, czy jesteśmy grzeczni. Zajęcia dotyczyły tematu "Bajki, baśnie, które znamy - utrwalenie zasad korzystania z książeczek".

24.02.2011 Zajęcia otwarte w grupie Średniaków

Zajęcia otwarte to jedna z form współpracy z rodzicami, podczas której macie Państwo możliwość zapoznania się ze sposobami pracy nauczyciela z dziećmi. Dzieci rozpoznawały postacie z bajek po wylosowanym rekwizycie, słuchały wiersza J. Huszczy pt. „Skarga książki", układały puzzle, odpowiadały na zadane pytania. Do zabawy zostali zaproszeni również rodzice, którzy w parach ze swoimi dziećmi łowili rybki i oddzielali groch od kasztanów. Na koniec dzieci wręczyły rodzicom upominek - wykonaną samodzielnie książeczkę.

24.02.2011 Zajęcia otwarte w grupie Średniaków

Zajęcie przyniosło wiele radości i zadowolenia, a obecność rodziców potwierdziła zainteresowanie pracą nauczyciela i osiągnięciami dzieci. Zajęcie prowadziła pani Anna Iwicka w grupie "Średniaków".