31.03.2011 Zajęcie otwarte dla rodziców w grupie Starszaków

Zajęcie otwarte dla rodziców w grupie Starszaków

31.03.2011 rok

Ostatniego dnia marca - 31.03.2011 r., w grupie Starszaków odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Zajęcie dotyczyło zakresu kształcenia edukacji matematycznej, a temat brzmiał "Na wiejskim podwórku". Podczas zajęć dzieci wykazały się wieloma umiejętnościami: dzieliły wyrazy na sylaby, głoski, rozpoznawały i nazywały zwierzęta wiejskie, segregowały je, nadawały tytuł ilustracji, przeliczały do 9 za pomocą liczmanów, rozwiązywały zadania z treścią, rozpoznawały cyfry od 1 do 9.

31.03.2011 Zajęcie otwarte dla rodziców w grupie Starszaków

Do zabaw włączyli się też rodzice, którzy: rozpoznawali i przyporządkowywali wizytówki z imionami dzieci, zadawali zagadki "Jakie to zwierzę?", bawili się wspólnie z nami chustą animacyjną, pomagali dzieciom przeliczać i wskazywać wynik na odpowiednim kartoniku z cyfrą, tańczyli w zabawie ilustracyjnej "Kurki trzy".

31.03.2011 Zajęcie otwarte dla rodziców w grupie Starszaków

W zajęciu wzięło udział 12 rodziców. Wszystkim bardzo dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę. Zajęcie prowadziła nauczycielka Izabela Olechnowicz.