19.04.2011 Koncert muzyczny absolwentki naszego przedszkola

Koncert muzyczny absolwentki naszego przedszkola

19.04.2011 roku

19.04.2011 Koncert muzyczny absolwentki naszego przedszkola

Absolwenci naszego przedszkola nie zapominają o nas. W kwietniu gościliśmy absolwentkę naszego przedszkola - Alicję Rzepka, która dała piękny koncert na flecie poprzecznym. Alicja jest uczennicą szkoły Muzycznej I stopnia w Lęborku, w klasie fletu.

19.04.2011 Koncert muzyczny absolwentki naszego przedszkola

Na co dzień uczęszcza do Szkoły Podstawowej w Wicku, w wolnych chwilach, razem ze starszą siostrą Olą, również absolwentką naszego przedszkola, rozwijają zainteresowania muzyczne, doskonaląc grę na flecie poprzecznym.

19.04.2011 Koncert muzyczny absolwentki naszego przedszkola

Koncert w wykonaniu Ali był dla dzieci wielkim przeżyciem. Nie często mają okazję usłyszeć na żywo muzykę poważną. Ala zapozanła dzieci z budową instrumentu, sposobem wydobywania dźwięku, opowiedziała jak wygląda jej dzień, kiedy rano idzie do szkoły, a dwa popołudnia  w tygodniu, na kilka godzin, jedzie do szkoły muzycznej. Nie łatwe to zadanie pogodzić tyle obowiązków! Gratulujemy Ali pracowitości.

19.04.2011 Koncert muzyczny absolwentki naszego przedszkola

Chętne dzieci miały okazję spróbować swoich sił i wydobyć dźwięk z instrumentu. Oj, przychodziło nam to z wielkim trudem!

19.04.2011 Koncert muzyczny absolwentki naszego przedszkola

Cieszą nas sukcesy szkolne naszych wychowanków. Wierzymy, że w małej części  my, jako nauczyciele przedszkola, przyczyniamy się do sukcesów naszych absolwentów. Być może spotkanie rozbudzi u innych przedszkolaków zainteresowania muzyczne i kiedyś to Kasia, Igor albo Kuba zagrają coś dla nas na instrumencie. Wszak zdolnych dzieci nam nie brakuje!