25.10.2011 Spotkanie z lekarzem

Spotkanie z lekarzem

25.10.2011 rok

W grupie "Starszaków" powitaliśmy we wtorkowy poranek gościa - panią pediatrę z Gminnego Ośrodka Zdrowia w Wicku (a przy okazji mamę naszego kolegi Mateusza). Spotkanie zainspirowane było tematem tygoniowym "Dbamy o zdrowie". W przyjaznej atmosferze pani doktor opowiedziała dzieciom jak dbać o zdrowie. Usłyszeliśmy kilka cennych rad, co robić żeby nie chorować.

25.10.2011 Spotkanie z lekarzem  25.10.2011 Spotkanie z lekarzem

Dziękujemy bardzo za spotkanie i rozmowę.

...a przy okazji krótka anegdota:

Pani doktor zwraca się do dzieci na koniec spotkania: "Czy są jeszcze jakieś pytania?". Z pytaniem wyrywa się Hubert i woła: "przeczytać bajkę!"25.10.2011 Spotkanie z lekarzem

Dla niewtajemniczonych wyjaśniam, że nasze dzieciaki uwielbiają, gdy rodzice przychodzą w odwiedziny do naszego przedszkola i czytają nam bajki, stąd skojarzenie Huberta - odwiadziła nas mama Mateusza - niech przeczyta bajkę, co oczywiście obiecała zrobić, ale innym razem.

facebook rss

BezpieczneWakacje