Rada Rodziców Przedszkola w Charbrowie

Aktywne działania Rady Rodziców

12.09.2011 rok

Rada Rodziców przedszkola aktywnie działa i pozyskuje środki na działalność naszej placówki. W okresie od maja do września zorganizowała kilkakrotnie punkt gastronomiczny na uroczystościach gminnych.

Rada Rodziców Przedszkola w Charbrowie  Rada Rodziców Przedszkola w Charbrowie

W czerwcu na Festynie Niezapominajka rodzice pozyskali kwotę 1610 zł, w lipcu na Dniach Gminy Wicko kwotę 1822 zł, a we wrześniu na XI Powiatowych Dożynkach ze sprzedaży samych tylko ciast i napojów uzbierali aż 500 zł.

Rada Rodziców Przedszkola w Charbrowie  Rada Rodziców Przedszkola w Charbrowie

Nieocenione są zasługi rodziców, którzy poświęcają swój prywatny czas i tak gorąco angażują się w życie przedszkola. Cieszy nas każda kwota, którą możemy przeznaczyć dla dzieci, ale jeszcze bardziej cieszy nas tak wspaniale przebiegająca współpraca z rodzicami. Dziękujemy z całego serca.