26.05.2012 Festyn Rodzinny

Festyn Rodzinny

26.05.2012 rok

Festyn Rodzinny z mamą i tatą to już u nas tradycja, ale w tym roku wyjątkowo zaprosiliśmy nie tylko rodziców, ale i dziadków, babcie, ciocie, wujków i wszystkich chętnych.

W piękny, sobotni poranek 26 maja 2012 roku przybyło do nas bardzo wielu gości. Na powitanie każdy otrzymał kotylion.

Ostatnie przygotowania w sali

i czas powitać gości i rozpocząć zabawę.

Na dobry początek występy artystyczne dzieci:

Maluszki w tańcu "Dwa Michały"

Średniaki w tańcu "Siedmiokroczek"

Oliwka, Marysia i Tymek ze Średniaków wykonali piosenkę pt "Ta piosenka jest dla mamy"

Starszaki zaprezentowały się w tańcu do polskiego hymnu Euro 2012

Ola i Kaja zaśpiewały piosenkę "Wiosenny spacer z mamą"

Dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki i piękne bukieciki konwalii.

Na Festyn Rodzinny przygotowaliśmy wiele atrakcji:

Wozy Straży Granicznej w Łebie

Występ iluzjonisty

Pokazy karate Lęborskiego Klubu Okinawan Goju - Ryu

Popisy dzieci uczęszczających na zajęcia języka angielskiego

Wręcznie nagród w Rodzinnym Konkursie Technicznym Poradnik Dobrego Zachowania

Malowanie twarzy, kącik fryzjerski i kosmetyczny

Rodzice oferowali w sprzedaży pyszne ciasta domowego wypieku, kawe, herbatę, napoje, popcorn, hamburgery, frytki, kiełbaskę z grilla i wyśmienitą grochówkę, którą przygotowały panie kucharki. Ze sprzedaży produktów uzyskano kwotę 1639 zł.

Przygotowaliśmy także niespodzianke...

fantastyczny tort od pracowników przedszkola dla wszystkich mam z okazji ich święta

Czas urozmaicał nam zespół muzyczny Dwie Barwy Państwa Riabuszenków

Festyn Rodzinny udał się wspaniale. Najlepszym dowodem są zdjęcia uśmiechniętych dzieci, szczęśliwych mam i zadowolonych gości, którym bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie.