Dzień Przedszkolaka w Szkole Podstawowej w Wicku

14.06.2012 rok

14.06.2012 Dzień Przedszkolaka w Szkole Podstawowej w Wicku

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Wicku zaprosili dzieci z przedszkoli w Wicku i Charbrowie na Dzień Przedszkolaka. Jakież to dla nas ogromne przeżycie podziwiać występy dzieci, jaka radość rozpoznać na scenie brata, siostrę, koleżankę lub kolegę z podwórka, jakie wzruszenie podziwiać wychowanków, którzy nie tak dawno opuścili progi przedszkola.

14.06.2012 Dzień Przedszkolaka w Szkole Podstawowej w Wicku

Występy podobały nam się bardzo. Oglądaliśmy je z wielkim zaciekawieniem i podziwem dla zdolności młodych artystów.

14.06.2012 Dzień Przedszkolaka w Szkole Podstawowej w Wicku

Najstarsza grupa przedszkolaków udała się również z wizytą do klasy I. Krótkie spotkanie z uczniami trochę nas onieśmieliło, chociaż tak niedawno razem bawiliśmy się na przedszkolnym podwórku. Nieśmiało zasiedliśmy w ławkach, zachęceni przez pierwszoklasistów razem śpiewaliśmy piosenkę. Otrzymaliśmy prezenty: cukierki i ołówki. Było bardzo miło i sympatycznie.