30.08.2012 Gminny Konkurs Jazda na byle czym

Gminny Konkurs Jazda na byle czym

30.08.2012 rok

Wygraliśmy telewizor plazmowy 51"

W ramach Dni Gminy Wicko, w dniu 4.08.2012 odbył się konkurs "Jazda na byle czym", do którego zgłosili udział rodzice naszego przedszkola.

Już na kilka dni przed konkursem bardzo gorliwie przygotowywali pojazd, poświęcając wiele godzin na stworzenie wyjątkowego i wręcz odlotowego smoka - dzięki ruchomym skrzydłom. Wszystko solidnie, pomysłowo i z pełnym zaangażowaniem.

Pierwsze efekty powstającego pojazdu na podwórzu przedszkolnym...

Rodzice przy pracy.

Montaż pojazdu na placu przed GOKiS w Wicku.

Grzegorz, Daniel i Paulina Zych gotowi do "jazdy na byle czym" w Paradzie Czarownic.

Parada Czarownic

i ogromna radość ze zwycięstwa - zajęliśmy I miejsce w Gminnym Konkursie "Jazda na byle czym".

Nagrodą był telewizor plazmowy 51 cali, który został uroczyście wręczony przez Wójta Gminy Wicko. Wręczenie nagrody odbyło się w przedszkolu, na które zostali zaproszeni wszyscy rodzice, którzy przyczynili się do sukcesu.

Gorące i pełne uznania podziękowania kierujemy do:

Magdaleny Szmydt

Bożeny Kukuł