12.10.2012r.

12.10.2012r. Dzień Edukacji Narodowej

W piątkowy dzień, dzieci w galowych strojach kroczyły odważnym krokiem w stronę ukochanych Pań - wręczając im kwiaty. Bowiem tego dnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jak co roku dzieci przygotowały dla wszystkich pracowników przedszkola wystepy artystyczne.

Jako pierwsze wystąpiły "Maluszki", które z lekką nieśmiałością recytowały wiersz i tańczyły do piosenki "Małe czerwone jabłuszko"

12.10.2012r. Dzień Edukacji Narodowej 12.10.2012r. Dzień Edukacji Narodowej

W następnej kolejności swoje umiejętności wokalne i recytatorskie zaprezentowały "Średniaki" śpiewając piosenkę o wietrzyku, mówiąc wiersz oraz tańcząc do utworu "Grozik".

12.10.2012r. Dzień Edukacji Narodowej 12.10.2012r. Dzień Edukacji Narodowej

Nie zabrakło także życzeń od grupy dzieci najstarszych, piosenek o tematyce jesiennej oraz tańca "Kowbojskiego".

Przy słowach piosenki...

"Nasza pani jest kochana,
zawsze ma dla dzieci czas .
Zwykle pani śpiewa, dla nas
ale dziś posłucha nas..."

- nie w jednym oku zakręciła się łza.

Wszyscy nauczyciele i pracownicy przedszkola zostali obdarowani ślicznymi laurkami przygotowanymi przez dzieci.

12.10.2012r. Dzień Edukacji Narodowej 12.10.2012r. Dzień Edukacji Narodowej

Po części artystycznej przyszła kolej na życzenia od Pani dyrektor, kwiaty i wyróżnienia.

12.10.2012r. Dzień Edukacji Narodowej

Na uroczystość  przybyły także pani Jadwiga Sucharska - przewodniczaca Rady Rodziców, oraz pani Dorota Kańczuga pracownik Urzędu Gminy w Wicku. Obie panie wręczyły kwiaty pracownikom przedszkola i złożyły serdeczne życzenia.

12.10.2012r. Dzień Edukacji Narodowej

Uroczystość dobiegła końca i wszyscy zgromadziliśmy sie przy wspólnym stole, delektując się pysznym ciastem upieczonym przez panie kucharki, specjalnie na tą okazję.

Dzieci obdarowani słodyczami z uwagą oglądały bajkę

pt. "Kot w butach" w sali "Starszaków".