19.11.2012r. Zbiórka pokarmu dla zwierząt ze schroniska

Zbiórka pokarmu dla zwierzerząt ze schroniska.

19.11.2012r.

Dnia 19 listopada nasze przedszkole zorganizowało, zbiórkę suchej karmy dla zwierząt ze schroniska w Małoszycach, niedaleko Lęborka.

W szatni umieszczony został pojemnik z informacją o danej akcji. Chętni rodzice wraz z dziećmi umieszczali w koszu:  suchą karmę, kaszę oraz pokarm w puszkach.

Oto dziewczynki z grupy najstarszej prezentują zebraną karmę

( od lewej stoi: Wiktoria, Kaja oraz Oliwka)

19.11.2012r. Zbiórka pokarmu dla zwierząt ze schroniska

A oto wszystkie produkty

19.11.2012r. Zbiórka pokarmu dla zwierząt ze schroniska  19.11.2012r. Zbiórka pokarmu dla zwierząt ze schroniska

Zbiórka trwała do 26 listopada a zebrane artykuły trafiły do najbardziej potrzebujących psiaków w schronisku. Przewóz pokarmu  umożliwiła nam mama Kasi  - pani Izabela Filipionek, za co serdecznie dziękujemy.

Wszystkim darczyńcom i zainteresowanym tą akcją,również składamy gorące podziękowania za chęć pomocy innym.