Przedszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej

12.12.2012r.

Jak co roku w naszym przedszkolu organizowany jest Konkurs Kolęd. Tym razem regulamin konkursu byl nieco inny. Zachęcano dzieci by  przygotowały w domu pod opieką rodziców, nie tylko kolędę ale także  piosenkę z akcentem świątecznym .

W konkursie wzięło udział 19 uczestników w tym pięcioro z gr. I, pięcioro z gr. II oraz dziewięcioro z gr. III. osobami prowadzącymi były pani Ania i Małgosia.

Oto lista uczestników:

- Nauczycielka  katechezy pani Elżbieta Pasoń

- emerytowana nauczycielka Przedszkola Gminnego w Charbrowie pani Teresa Sasin

12.12.2012r. Przedszkolny Konkurs Piosenki Światecznej

Dzieci dobrze czuły się na małej scenie w towarzystwie  zebranych w sali Starszaków kolegów i koleżanek. Nawet te najmłodsze zaśpiewały od serca, choć nie wszystkie słowa były  dla nas zrozumiałe.

12.12.2012r. Przedszkolny Konkurs Piosenki Światecznej  12.12.2012r. Przedszkolny Konkurs Piosenki Światecznej

Pomysłowe stroje oraz układy  choreograficzne ćwiczone pod opieką rodziców w domu sprawiły, że występy okazały się niesamowicie ciekawe.

Dzieci z grupy najstarszej zaprezentowały się w tańcu „Gwiazdeczki” oraz zaśpiewały świąteczną piosenkę, aby umilić czas wszystkim zgromadzonym.

Komisja miała trudne zadanie do wykonania, przyznała tym samym następujące miejsca:

I miejsce dla Julii Malek

II miejsce dla Jagody Godula

III  miejsce dla Adriana Walczyka

12.12.2012r. Przedszkolny Konkurs Piosenki Światecznej

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody w postaci świątecznych kubków z cukierkami.

12.12.2012r. Przedszkolny Konkurs Piosenki Światecznej

Dziękujemy bardzo, wszystkim uczestnikom konkursu za udział a rodzicom za przygotowanie dzieci do tego spotkania.