11.12.2012r. Zajęcia otwarte dla rodziców dzieci z grupy Średniaków

Zajęcia otwarte dla rodziców dzieci z gr. Średniaków

11.12.2012r.

We wtorkowy grudniowy ranek, rodzice dzieci z gr. II, chętnie odwiedzili nasze przedszkole a dokładnie swoje pociechy, które prezentowały posiadane już  umiejętności na zajęciach.

11.12.2012r. Zajęcia otwarte dla rodziców dzieci z grupy Średniaków

4 i 5 latki chętnie słuchały opowiadania, odpowiadały na stawiane przez panią Sabinę pytania, przeliczały w zakresie liczby 9, rozwiązywały proste zadania z treścią, określały kolory bombek na choince a także popisały się znajomością tradycji i zwyczajów Świąt Bożego Narodzenia.

11.12.2012r. Zajęcia otwarte dla rodziców dzieci z grupy Średniaków 11.12.2012r. Zajęcia otwarte dla rodziców dzieci z grupy Średniaków

Rodzice z dumą patrzyli na aktywne i chętne do pracy dzieci.

W drugiej części zajęć, dzieci pod opieką rodziców wykonały stroiki świąteczne, które później zostały wyeksponowane na kiermaszu ozdób świątecznych, gotowe do sprzedaży.

Każdy stroik był inny i miał swój charakter.

11.12.2012r. Zajęcia otwarte dla rodziców dzieci z grupy Średniaków

Borys i Zośka z rodzicami.

Serdecznie dziekujemy wszystkim aktywnym rodzicom, którzy włączyli się do pomocy na rzecz przedszkola.

Zapraszamy do galerii zdjęć.