20.12.2012r. Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci z gr. III

Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci z gr. III

20.12.2012r.

20.12.2012r. Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci z gr. III

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinny okres w roku. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli, z niecierpliwością oczekują nadejścia tych magicznych, ciepłych chwil.

Jasełka w naszym przedszkolu mają wieloletnią tradycję, a w wykonaniu przedszkolaków nabierają szczególnego wdzięku.

20.12.2012r. Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci z gr. III 20.12.2012r. Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci z gr. III

Czy może być coś bardziej wzruszającego od królów przynoszących swe dary do szopki dzieciątka?, od Maryji trzymajacej dziecię na ręku i nucącej kołysankę. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci zainscenizowały scenki z urodzin Pana Jezusa.

Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Cała sala wypełniona była aniołkami, pasterzami, dziećmi które śpiewały kolędy i wspaniale recytowały przygotowane specjalnie na tą okazję wierszyki.

20.12.2012r. Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci z gr. III

Można było poczuć świąteczną atmosferę.

Duże podziekowania kierujemy w stronę rodziców, którzy przygotowali przepiękne stroje dla aktorów.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

facebook rss

BezpieczneWakacje