18.04.2013r. Przedstawienie teatralne pt.: "Bajka z malowanej skrzyni" w wykonaniu Teatru Władca Lalek ze Słupska

"Bajka z malowanej skrzyni"

18.04.2013r.

18.04.2013r. Przedstawienie teatralne pt.:

18 kwietnia w czwartek dzieci  z  przedszkola w Charbrowie, przyjęły zaproszenie z GOKiS w Wicku i obejrzały przedstawienie teatralne pt.: „Bajka z malowanej skrzyni” w wykonaniu aktorów  Władca Lalek ze Słupska. Z zaciekawieniem, każdy przedszkolak oczekiwał na rozpoczęcie .

18.04.2013r. Przedstawienie teatralne pt.:

Spektakl odbył się dzięki Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania "Bursztynowy Pasaż".

Okazało się, że to pełne humoru i melodyjnych piosenek przedstawienie dla młodszych dzieci.
Na kolorowym kaszubskim podwórku spotykamy niesfornego kurczaka Szałaputka, jego mamę Kwokę, przyjaciółkę Myszkę i podstępnego Lisa.
Ciekawski Szałaputek, chce poznać świat poza swoim podwórkiem, Mama ostrzega go przed niesympatycznym Lisem, postrachem wszystkich kurników. Wykorzystując nieobecność Kwoki, Lis podstępnie porywa Szałaputka i zamyka go w komórce. Mądra i przyjacielska Myszka ratuje Kurczaka z opresji. Lis zostaje uwięziony. Musi ponieść zasłużoną karę.

18.04.2013r. Przedstawienie teatralne pt.: 18.04.2013r. Przedstawienie teatralne pt.:
Tekst Bajki zawiera wyraźnie określone charaktery głównych bohaterów, wartką akcje, jasną fabułę i czytelny morał, mówiący o przyjaźni i sile tkwiącej we wspólnym działaniu.

Dzieci oglądały przedstawienie z przejęciem i niejednokrotnie ostrzegały kurczaka Szałaputka przed złymi intencjami lisa. Spektakl okazał się miłym urozmaiceniem poranka.

18.04.2013r. Przedstawienie teatralne pt.:

Dziękujemy GOKiS za zaproszenie.

facebook rss

BezpieczneWakacje