Ela Bojke - absolwentka naszego przedszkola

02.10.2012r.

We wtorek a dokladnie 2 października, nasze przedszkole odwiedzila Ela Bojke, uczennica III klasy Szkoły Muzycznej w Lęborku. Dziewczynka zaprezentowała swoje umiejętności gry na gitarze, zapoznała dzieci z wyglądem tego instrumentu i jego brzmieniem.

02.10.2012r. Ela Bojke - popis gry na gitarze.

Eli towarzyszył jej brat Grześ, który dzielnie slużył siostrze pomocą w podawaniu odpowiednich nut i ukladaniu ich na statywie. Oboje byli absolwentami naszego przedszkola.

02.10.2012r. Ela Bojke - popis gry na gitarze. 02.10.2012r. Ela Bojke - popis gry na gitarze.

Przedszkolacy z ciekawością słuchali popisowych numerów granych na gitarze. Wtedy, gdy koledzy i koleżanki biegają na podwórku, Ela dzielnie ćwiczy kolejny układ chwytów w zaciszu domu. Świadczy to o sumienności i o tym, że potrafi czerpać radość z chwil spędzanych w towarzystwie instrumentu.

02.10.2012r. Ela Bojke - popis gry na gitarze.

Serdecznie dziękujemy za lekcję z muzyki - gratulujemy tym samym nabytych umiejętności i życzymy jeszcze większych sukcesów:)