Zakończenie zajęć "Akademia Małego Anglisty"

Zakończenie zajęć   Zakończenie zajęć

Zakończenie zajęć

Nasze przedszkole jak i przedszkole w Wicku miało możliwość uczestniczenia w Projekcie współfinansowanym ze środków  Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Do projektu zakwalifikowano grupę 68 dzieci uczęszczających do obu  przedszkoli  (w wieku 5-6 lat), które brały udział w zajęciach „Magic English”. Zajęcia były prowadzone przez panią Adriannę, która dostosowywała zabawy do potrzeb dzieci i prowadziła je w sposób zachęcający do nauki.

Dzieci zaprezentowały zdobyte podczas projektu umiejętności, śpiewając piosenki ilustrujace angielski tekst.

Zakończenie zajęć

Projekt gwarantował wspieranie rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym, rozwijanie zdolności i zainteresowań, zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami i możliwościami edukacyjnymi oraz wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych.

Dzieci na każdych zajęciach poznawały nowe słownictwo angielskie i utrwalały je przez gry, zabawy, naukę piosenek. Zajęcia odbywały się  4 razy w tygodniu z każdą z 4 grup, w tygodniach pracy przedszkola.

Program „ME” to cykl zajęć aranżowanych tak, by były ciekawe, dynamiczne i urozmaicone. Lektor - pani Adrianna wykonywała z dziećmi różne czynności, wspólnie kolorowały i jednocześnie nazywały i opisywały w języku angielskim słówka i zwroty przez co dzieci zapamiętywały je szybko i bez wysiłku.

Każdy z uczestników otrzymał teczkę z odpowiednimi kartami pracy, które wypełniane były stopniowo podczas zajęć.

Zakończenie zajęć

W ramach podziękowań dzieci wręczyły lektorce kwiaty, oraz pisemne podziękowania, życząc tym samym dalszych sykcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach

Europejskiego Funduszu Społecznego.