07.11.2013r. Lekcja bezpieczeństwa z panem policjantem

Lekcja bezpieczeństwa z panem policjantem

07.11.2013r.

07.11.2013r. Lekcja bezpieczeństwa z panem policjantem

W naszym przedszkolu kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo w domu, na placu zabaw jak i w przedszkolu.  Dlatego dnia 7 listopada naszych przedszkolaków odwiedził – funkcjonariusz policji z Komisariatu w Łebie. Policjant – pan Piotr Pobłocki zajmujący się sprawami naszej dzielnicy, rozmawiał z dziećmi o bezpieczeństwie na drogach, przypominał jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachować się, gdy zaczepi nas ktoś obcy i jak uniknąć ugryzienia przez psa. Nie obce były mu, rozmowy o zachowaniu bezpieczeństwa w kontakcie z prądem.

07.11.2013r. Lekcja bezpieczeństwa z panem policjantem 07.11.2013r. Lekcja bezpieczeństwa z panem policjantem

Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach, lecz nie obyło się bez wielu pytań przedszkolaków, dotyczących codziennej pracy policjanta.

07.11.2013r. Lekcja bezpieczeństwa z panem policjantem

Od dzisiaj na pewno żaden przedszkolak z Przedszkola w Charbrowie, nie będzie obawiał się spotkania z funkcjonariuszem.

Policjant będzie kojarzył się, jako osoba, do której można zwrócić się o pomoc.

Zapraszamy do galerii zdjęć!!!