Przedstawienie kukiełkowe w wykonaniu Starszaków dla zaproszonych gości

13.11.2013r.

Dnia 13 listopada, w naszym przedszkolu było bardzo gwarnie. Bowiem grupa najstarszych dzieci czekała z utęsknieniem na kolegów  i koleżanki z klas I – ze Szkoły Podstawowej w Wicku. Nie tylko oni tego dnia byli zaproszeni. Przybyli także rodzice, którzy stawili się bardzo sumiennie by oglądać poczynania swoich dzieci na scenie. Tytuł przedstawienia kukiełkowego to „W krainie witamin”.

13.11.2013r. Przedstawienie kukiełkowe w wykonaniu Starszaków dla zaproszonych gości 13.11.2013r. Przedstawienie kukiełkowe w wykonaniu Starszaków dla zaproszonych gości

Cały pomysł powstał przy współpracy z rodzicami, gdyż to oni wspólnie z dziećmi przygotowali w domach, kukiełki warzyw i owoców. Przedstawienie zachęcało do spożywania warzyw i owoców pod każda postacią. Żywiołowe piosenki i tańce nadały ciekawą oprawę muzyczną, a zagadki kończące przedstawienie sprawdzały czy widzowie uważnie słuchali i oglądali występ.

W ramach podziękowań na ręce Pani Jesieni otrzymaliśmy słodki poczęstunek od zaproszonych gości. Miło było patrzeć na twarze starszych kolegów, którzy uśmiechali się z sympatią. A rodzice filmowali oraz uwieczniali swoje dzieci na licznych zdjęciach.

To był bardzo emocjonujący i miły dzień.