04.12.2013r. Przedstawienie teatralne pt.:"Dziadek do orzechów"

Przedstawienie teatralne pt."Dziadek do orzechów"

04.12.2013r.

04.12.2013r. Przedstawienie teatralne pt.:

„Dziadek do orzechów” - to spektakl w wykonaniu teatru „Wariacja”, na który wybraliśmy się z wszystkimi przedszkolakami z naszego przedszkola. Gościliśmy tym samym w Szkole Muzycznej w Lęborku.

04.12.2013r. Przedstawienie teatralne pt.: 04.12.2013r. Przedstawienie teatralne pt.:

Oto nadchodzą święta i każde dziecko marzy o wspaniałych prezentach. W dzień Bożego Narodzenia mała Klara otrzymuje niezwykły podarunek. To zaczarowany Dziadek do orzechów. W magicznej scenerii świata zabawek Klara wraz ze swym przyjacielem przeżywa wiele fascynujących przygód.

Dziewczynka zdobywa nowych przyjaciół, poznaje nowe miejsca, a także pokonuje strach i zmierza się ze złą królową myszy - Mysibabą, której mysia armia zburza spokój w zaczarowanej krainie.

Spektakl wypełnią dźwięki cudownej, klasycznej muzyki Piotra Czajkowskiego, która wprowadziła małych widzów w świąteczny nastrój. A wszystko w pięknej, kolorowej scenografii: cztery poruszające się parawany, specjalna choinka z „żywymi” ozdobami, wesołe lalki - pacynki... I jeszcze aktorzy w bajecznych kostiumach: Klara z niebieskimi kokardkami we włosach i niebieskiej sukience, Ojciec chrzestny w cylindrze.

04.12.2013r. Przedstawienie teatralne pt.:

Tego dnia, każde dziecko przeżyło wraz z mała Klarą, niesamowitą przygodę!

Galeria zdjęć!