12.12.2103r. W oczekiwaniu na Święta

W oczekiwaniu na Święta...

12.12.2013 rok

Wyjątkowo i magicznie - tak wyglądało grudniowe spotkanie w GOKiS w Wicku, które zorganizowało nasze przedszkole dla wychowanków, rodziców, dziadków i wszystkich gości. W przedświątecznej atmosferze dzieci zaprezentowały przedstawienie muzyczne "W oczekiwaniu na święta", odbył się kiermasz ozdób bożonarodzeniowych oraz sprzedaż słodkich wypieków przygotowanych przez rodziców.

12.12.2103r. W oczekiwaniu na Święta

W przedstawieniu wzięly udział wszystkie przedszkolaki, wcielając się w role skrzatów, krasnali, bałwanków i śnieżynek. Nie zabrakło też pani Zimy i Mikołaja, który tryumfalnie wjechał na scenę w pięknych saniach ciągnionych przez renifery.

12.12.2103r. W oczekiwaniu na Święta

Kiermasz ozdób cieszył się wielkim zainteresowaniem, a hojność gości okazała się ogromna. Uzbierana kwota to 1060 zł.

12.12.2103r. W oczekiwaniu na Święta

Do gustu przypadł też gościom kącik kulinarny, w którym można było dostać kawe lub herbate a także zakupić wyjątkowe ciasta. Rada Rodziców, która była organizatorem tego kącika uzbierała ze sprzedaży ciast 288 zł, a dodać trzeba, że ciasta rozeszły się jak "ciepłe bułeczki".

12.12.2103r. W oczekiwaniu na Święta

Cieszy nas, że goście tak licznie dopisali, a słowa pochwały i zachwytu z ust rodziców są dla nas najlepszym podziękowaniem za trud włożony w przygotowanie świątecznego spotkania.

12.12.2103r. W oczekiwaniu na Święta

My również bardzo gorąco dziekujemy wszystkim dzieciom za piękne występy i gościom za przybycie i ofiarność. Ale największe podziękowania kierujemy do wyjątkowych rodziców, którzy pomogli w organizacji spotkania zarówno w dekoracji sali, wykonując ozdoby na kiermasz, piekąc ciasta jak i sprzedaży ciast i porządkowaniu sali po spotkaniu.