Wersja dla niedowidzących - włącz Wersja dla niedowidzących - wyłącz
PRZEDSZKOLE GMINNE W CHARBROWIE

17.01.2014r Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

17.01.2014 rok

Jak co roku w styczniu obchodziliśmy wyjątkowe święto - Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji zaprosiliśmy na uroczystość kochane babcie i dziadków. Uroczystość odbyła się w GOKiS w Wicku.

17.01.2014r Dzień Babci i Dziadka

Już od kilku dni trwały przygotowania: intensywnie ćwiczyliśmy swoje role, wykonywaliśmy upominki - papierowe torebeczki z naklejonym serduszkiem "Kocham Cię", dekorowaliśmy salę. A w piątek 17 stycznia wielkie emocje od rana i wyjazd autokarem do Wicka, do GOKiS, gdzie czekają na nas goście - Babcie i Dziadkowie.

17.01.2014r Dzień Babci i Dziadka

Sala pięknie udekorowana, wszystkie miejsca już zajęte, każdy z niepokojem wypatruje ukochanych Dziadków. Tak, są, machamy z daleka rączką na powitanie, ale nikt nie biegnie, nie płacze, dzieci poważne, bo już wchodzimy na scenę, już czas na występy.

17.01.2014r Dzień Babci i Dziadka

Prezentujemy piękny program artystyczny przygotowany specjalnie na uroczystość Dnia Babci i Dziadka: wiersze, piosenki, tańce i wyjątkowe "Sto lat", płynące z malutkich, ale jakże gorących serduszek wnucząt. A po występach najpiękniejsza chwila - czas na życzenia, wręczenie upominków i słodki poczęstunek. Każda Babcia uśmiechnięta, każdy Dziadek wzruszony trzymają na kolanach swoje kochane wnuczęta.

17.01.2014r Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka składamy gorące życzenia dużo zdrowia i pociechy z kochanych wnucząt.

 Zapraszamy do galerii zdjęć

 

szukaj na stronie

facebook rss

PL

BezpieczneWakacje

Przedszkole Gminne w Charbrowie - Wicko

Odwiedzin:
Wszystkich: 3 858 323
Wczoraj: 873
Dzisiaj: 328
Online: 9
c) 2007-2022 przedszkolecharbrowo.pl
Ta strona może korzystać z Cookies.
OK, rozumiem