Przegoń zimowego lenia

Aktywność w gronie rodziny

25.03.2014 rok

25.03.2014r. Zajęcie otwarte dla rodziców w grupie Maluszków

W jedno z pierwszych wiosennych przedpołudni w grupie "Maluszków" odbyło się zajęcie z zakresu aktywności sportowej i zdrowotnej na temat "Wiosenne przebudzenie - gimnastyka dla smyka". Do udziału w zajęciach zaprosiliśmy rodziców.

W miłej atmosferze, w gronie rodziny rozwijaliśmy aktywność ruchową biorąc udział w zabawach z chustą animacyjną, grając role żabek i bocianów, zamieniając się w wiosenne kwiatki.

25.03.2014r. Zajęcie otwarte dla rodziców w grupie Maluszków

Nie zabrakło ciekawej pogadanki inspirowanej ilustracjami: Odżywiaj się zdrowo!, Pamiętaj o wodzie!, Uprawiaj sport!

25.03.2014r. Zajęcie otwarte dla rodziców w grupie Maluszków

Istotną częścią imprezy było przygotowanie kolorowych i zdrowych kanapek z wykorzystaniem wiosennych nowalijek, a na koniec ich degustacja. Dzieci z wielką ochotą zabrały się do zjadania własnoręcznie przygotowanych pyszności.

25.03.2014r. Zajęcie otwarte dla rodziców w grupie Maluszków

Na koniec spotkania wszystkie dzieci za wyjątkową aktywność otrzymały medale. Dziękujemy rodzicom za udział w zabawie i zapraszamy na kolejne spotkania.

Zapraszamy do galerii zdjęć:  Zajęcie otwarte z rodzicami "Gimnastyka dla smyka"

Scenariusz zajęć - kliknij na link -> Zajęcie otwarte dla rodziców