Zajęcie otwarte w grupie Starszaków

2 kwietnia 2014

Na zajęcie otwarte w "Starszakach", które przygotowała pani Sabina Godula, przybyła bardzo liczna grupa rodziców. 18 opiekunów bacznie obserwujących swoje pociechy to nie lada wyzwanie, ale dzieci świetnie się spisały i z wielkim zapałem wykonywały zadania. Temat zajęć: Wiosenne zabawy z Panią Wiosną".

02.04.2104r Zajęcie otwarte dla rodziców w grupie Starszaków

Fabuła zajęć oparta na treści opowiadania "Jak chomik szukał wiosny" A. Galicy, polegała na wykonaniu szeregu zadań pomagających dotrzeć chomikowi do Wiosny. Tak więc dzieci: układały obrazki z części, czytały globalnie, przeliczały w zakresie 8, kształtowały orientację w przestrzeni. Bardzo ciekawym zadaniem było rozwiązanie krzyżówki, do której zagadki przygotowałi rodzice, a treść zagadek nagrali kilka dni wcześniej na filmiki. Zadaniem końcowym dla dzielnych przedszkolaków było sadzenie cebulek kwiatów do doniczek.

Zajęcie było bardzo ciekawe i urazmaicone. Należą się duże brawa dla Starszaków za pracowitość i wielkie podziękowania dla rodziców za zangażowanie w życie przedszkola i tak liczne przybycie na zajęcia.

Więcej zdjęć w galerii:

Zajęcie otwarte dla rodziców w grupie Starszaków

Scenariusz zajęć - kliknij na link -> Zajęcie otwarte dla rodziców Wiosenne zabawy z Panią Wiosną

facebook rss

BezpieczneWakacje