Warsztaty edukacyjne

4 kwietnia 2014

04.04.2104r Warsztaty edukacyjne w Muzeum w Rąbce

To już kolejne zajęcia edukacyjne z cyklu spotkań przyrodniczych, w których wzięliśmy udział. Organizatorem warsztatów jest Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego, a prowadzi je pani Katarzyna Sitkowska.

04.04.2104r Warsztaty edukacyjne w Muzeum w Rąbce

Dwie grupy przedszkolne II i III udały się autokarem na Rąbkę. Pierwsze zajęcia była to prezentacja multimedialna na temat "Imiona ptaków", drugie zajęcia odbyły się na świeżym powietrzu, Dzieci wykonywały zadania: Wytrop mnie (dopasowanie tropów do gatunku zwierzęcia), Skrzynia pełna skarbów (rozpoznawanie dotykiem, co kryje się w pojemniku), Zgadnij, kim jestem (z plątaniny linek dobieranie sylwetek ptaków w locie), Twister z otoczaków (grupowa gra zręcznościowa).

04.04.2104r Warsztaty edukacyjne w Muzeum w Rąbce

Na koniec spotkania Foto-pstryk z wykorzystaniem planszy do zdjęć grupowych z ekosystemem wydmowym.

Więcej zdjęć w galerii:

Warsztaty edukacyjne w Muzeum Przyrodniczym w Rąbce