Wycieczka do Sea Park w Sarbsku

24 kwietnia 2104 roku

24.04.2104r Wycieczka do Sea Park w Sarbsku

W ramach programu "Błękitna szkoła" prowadzonego przez Park Rekreacyjno - Edukacyjny Sea Park Sarbsk udaliśmy się na wspaniałą wycieczkę. Pod opieką edukatora Błękitnej Szkoły zwiedzaliśmy park oraz wszystkie jego atrakcje. Zarówno wstęp do Parku Rekreacyjno - Edukacyjnego jak i opieka edukatora, zwiedzanie parku i oglądanie karmienia fok było całkowicie nieodpłatne, włącznie z wynajmem autokaru.

24.04.2104r Wycieczka do Sea Park w Sarbsku

A pogoda dopisała nam fantastycznie. Wszystkie przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem oglądały makiety zwierząt morskich i słuchały ciekawych informacji o ich życiu. Dreszczyk emocji towarzyszył nam podczas krótkiego seansu filmowego w Oceanarium Prehistorycznym, gdzie w specjalnych okularach technologią 3D przenieśliśmy się w podwodny świat.

24.04.2104r Wycieczka do Sea Park w Sarbsku

Równie interesujące było karmienie i tresura fok, a w promieniach kwietniowego słońca spacer alejkami parku i zwiedzanie miniatur latarni morskich to sama przyjemność. Co przyniosło nam jednak najwięcej radości? Oczywiście zabawa w parku zręcznościowo - linowym i szaleństwo w "Małpim gaju".

24.04.2104r Wycieczka do Sea Park w Sarbsku

Dziękujemy bardzo za zaproszenie do Sea Park Sarbsk i wspaniałą nie tylko zabawę ale i zajęcia edukacyjne związane z tematyką mórz i oceanów.

Sea Park Sarbsk