29.04.2014r Przedstawienie "O niesfornym koziołku"

Przedstawienie teatralne "O niesfornym koziołku"

29 kwietnia 2014 roku

Mistrzowska gra aktorska, żywiołowa akcja, wyśmienity tekst literacki - tak w skrócie opisać można przedstawienie teatralne, które zaprezentowali nam aktorzy "Teatru Rozmaitości" z Gdańska.

29.04.2014r Przedstawienie

"O niesfornym koziołku" to historia rodziny koziołków z Wiatrakowa. Niesforny koziołek bez wiedzy rodziców wymyka się z domu, myśląc: "nic wielkiego się nie stanie, gdy się przejdę przed śniadaniem". Spotykają go różne, niebezpieczne przygody. Na szczęście z pomocą spieszą mu pan policjant, strażak i pielęgniarka, przekazując przy tym pouczający morał.

29.04.2014r Przedstawienie

Dużym atutem była rymowana forma przedstawienia, oprawiona wesołą muzyką i piosenkami. Spektakl oglądalśmy z wypiekami na buzi  a zakończyły  go owacje na stojąco i gromkie brawa.