Wiosenna Spartakiada

16 maja 2014 roku

Wzorem ubiegłego roku najstarsza grupa przedszkolaków zaprosiła kolegów z klas I Szkoły Podstawowej w Wicku na Wiosenną Spartakiadę, czyli zawody sportowe. Wśród uczniów klas I jest wielu naszych absolwentów, spotkanie więc ma nie tylko na celu integrację dzieci 6 i 7 - letnich ze środowiskiem szkolnym, ale nasze zainteresowanie losami byłych wychowanków przedszkola.

16.05.2104r Wiosenna Spartakiada

Spotkanie rozpoczęło się od występów artystycznych, w których "Starszaki" pokazały wesoły program o sportowcach.

16.05.2104r Wiosenna Spartakiada

Następnie wszyscy przeszli do ogrodu przedszkolnego, gdzie po krótkiej rozgrzewce rozpoczęły się konkurencje sportowe.

16.05.2104r Wiosenna Spartakiada

Rywalizowały ze sobą trzy drużyny: drużyna "Starszaków'. drużyna klasy IA i drużyna klasy IB. Rywalizacja była zacięta, kibice ostro dopingowali a wyniki jednoznacznie potwierdziły, która drużyna okazała się najlepsza.

16.05.2104r Wiosenna Spartakiada

Zwycięztwo zdobyli uczniowie klasy IB, drugie miejsce klasa IA, "Starszaki" III. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział.

Zawody zakończyły się najbardziej emocjonującą potyczką - przeciąganie liny. Oj, ile to było radości ale i zawodu. Radości bo naszym "Starszakom" udało się raz zwyciężyć, zawodu, bo wyczerpani nie małym wysiłkiem musieli oddać zwycięstwo silniejszej drużynie klasy IB.

16.05.2104r Wiosenna Spartakiada

Na koniec jeszcze mały poczęstunek: napoje, trochę słodkości i czas się żegnać... Dziękujemy bardzo i uczniom i paniom za przyjęcie naszego zaproszenia, mając nadzieję, że Wiosenna Spartakiada to dobry pomysł, a czas spędzony na sportowo daje dziecom dobre wzorce.

facebook rss

BezpieczneWakacje