Warsztaty eksperymentalne

29 maj 2014 rok

Tradycją stało się, że wiosenną porą odwiedzają nas Gimnazjaliści ze szkoły w Wicku i przeprowadzją ciekawe warsztaty eksperymentalne pod bacznym okiem pani Izabeli Kotlarz. Uczniowie ci, to w większości nasi absolwenci, jest więc okazja to miłych wspomnień.

29.05.2014r Zajęcia z uczniami Gminazjum w Wicku

W ogrodzie przedszkolnym uczniowie przygotowali kilka stanowisk, gdzie prezentowali doświadczenia. Dzieci były zafascynowane sztuczkami i z wielkim zaciekawieniem obserwowały jak znika styropian, woda zmienia kolory, gaśnie płomień. Bardzo podobały się wszystkim wybuchy i zabawy z głosem, który pod wpływem połkniętego "dziwnego powietrza" zamieniał się w bajkowy głos Kaczora Donalda.

29.05.2014r Zajęcia z uczniami Gminazjum w Wicku

Zajęcia były bardzo ciekawe, a uczniowe Gimnazjum z wielką cierpliwością tłumaczyli dzieciom prawa fizyki i chemii. Każdy przedszkolak otrzymał cukiereka za uważne słuchanie. My również przygotowaliśmy podziękowania - własnoręcznie wykonany kalendarz i torbę cukierków.

29.05.2014r Zajęcia z uczniami Gminazjum w Wicku

Dziękujemy za wspaniałe zajęcia i zapraszamy za rok.

facebook rss

BezpieczneWakacje