2 czerwiec 2014 rok

02.06.2104r Dzień Dziecka

Święto Dzieci obchodziliśmy na sportowo. W ogrodzie przedszkolnym odbyły się konkurencje i zabawy z chustą animacyjną. W zawodach brały udział dzieci z wszystkich grup przedszkolnych. Było wesoło, radośnie i bardzo śmiesznie.

02.06.2104r Dzień Dziecka

Drużyny konkurowały między sobą, kto szybciej przebije pęk balonów, kto doniesie wodę w małych kubeczkach do miski, kto pozbiera cukierki rękawicą kuchenną. Był do pokonania tor przedszkód, bieg w workach no i oczywiście ulubiona konkurencja - przeciąganie liny.

02.06.2104r Dzień Dziecka

Uwieńczeniem zabaw były lody w wafelkach i cukierki oraz zabawa przy muzyce dyskotekowej. Pogoda nam dopisała i humory oczywiście też. Dzieci wracały do domu uśmiechnięte, każdy z małym prezencikiem, przygotowanym specjalnie z okazji Dnia Dziecka.