Klub czytających rodziców

12 czerwiec 2014 rok

Już od wielu lat rodzice aktywnie uczestniczą w ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom" i przyjmują nasze zaproszenie do wspólnego czytania bajek. Czytane utwory – najczęściej wybrane przez Synka albo Córkę - przynoszone były z domu. Dzieci z wielkim zaciekawieniem słuchały bajek, a cukierki w nagrodę za uważne słuchanie to już nasza mała, przedszkolna tradycja.

12.06.2014r Klub czytających rodziców

Czytanie bajek przez rodziców jest ulubionym wydarzeniem przedszkolaków, ale lubią też do nas przychodzić i rodzice. Mamy bardzo aktywne mamy, które kilka razy w roku czytają dzieciom bajki. Czytanie buduje tak ważną więź rodzica z dzieckiem i środowiskiem przedszkolnym, kształtuje nawyki czytelnicze, rozwija wyobraźnię i intelekt dziecka. A co najważniejsze to powód do ogromnej dumy dla dziecka, którego rodzic czyta bajkę.

12.06.2014r Klub czytających rodziców

Dziękujemy rodzicom za udział w czytelniczych spotkaniach. Czekamy z niecierpliwością na dalszych ochotników - a dzieciom gratulujemy wspaniałych Rodziców!