24.09.2013r. Przedstawienie teatralne pt.: "Zło tańcem zwyciężaj"

Przedstawienie teatralne pt.: „Zło tańcem zwyciężaj”

24.09.2013r.

24.09.2013r. Przedstawienie teatralne pt.:

24 września gościliśmy w naszym przedszkolu  aktorów Teatru „Rozmaitości” z Gdańska, którzy zaprezentowali  dzieciom bajkę „Zło tańcem zwyciężaj”. Wychowankowie  mieli wspaniałą okazję obejrzeć profesjonalne widowisko z udziałem zawodowych polskich aktorów.

24.09.2013r. Przedstawienie teatralne pt.:

Zło Tańcem Zwyciężaj jest bajka muzyczna przeznaczona dla dzieci w wieku 4-14 lat. To rodzaj współczesnego moralitetu opowiadającego o losach gęsiareczki Marysi, która dzieli się z wędrownym cygankiem ostatnim kawałkiem chleba. W nagrodę otrzymuje od niego moc uzdrawiania wszystkich żywych stworzeń za pomocą czarodziejskiego tańca. W warstwie dydaktycznej bajka w sposób szczególny podkreśla wartość zwycięstwa dobra nad złem, potęgę miłości oraz konieczność przebaczania innym.

24.09.2013r. Przedstawienie teatralne pt.:

Muzyka, gra aktorów oczarowała dzieci i panie. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia wizyta w naszym przedszkolu.