Parada - Dni Gminy Wicko

19 lipiec 2014 rok

19.07.2014r Parada - Dni Gminy Wicko

Po raz kolejny wzięliśmy udział w Paradzie zorganizowanej z okazji Dni Gminy Wicko. Barwny przemarsz z Wicka do Charbrowa na stadion to niemała atrakcja dla przedszkolaków, rodziców, mieszkańców gminy i oczywiście turystów, którzy licznie przyglądają się tej nietypowej atrakcji.

19.07.2014r Parada - Dni Gminy Wicko

W tym roku nasza placówka maszerowała dumnie z numerem 1, a w korowodzie dzieci przebrane w stroje z bajek i rodzice, którzy również włożyli niemało wysiłku, by zaprezentować się ciekawie w jakimś przebraniu. Specjalnie na tą okazję wykonaliśmy piękny domek na kółkach, który stanowił doskonałą scenerię do maszerujących krasnoludków, księżniczek, czarownic.

19.07.2014r Parada - Dni Gminy Wicko

Wielkim hitem okazał się pojazd wykonany przez Radę Rodziców naszego przedszkola. Nie tylko podziwany przez uczestników parady, ale przede wszystkim jako pojazd zgłoszony do konkursu "Jazda na byle czym" - zdobywca I miejsca.

19.07.2014r Parada - Dni Gminy Wicko

Tym samym pojazd ten jako zwycięzca wywalczył wspaniałą nagrodę - telewizor 32 cale, który Rada Rodziców przekazała na użytek przedszkolaków i został ustawiony w jedenej z sal zabaw. Ogromne gratulacje dla pomysłowych rodziców i podziękowania za zaangażowanie.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom:

Tomasz Dolny

Magdalena Szmydt

Sabina Godula

Mirosław Godula

Anna Kiercul

Alina Hensoldt

Daria Wiśniewska

Anna Grudnowska

Warto dodać, że to już drugi telewizor zdobyty w konkursie "Jazda na byle czym" organizowanym przez Urząd Gminy w ramach obchodów Dni Gminy Wicko. Przypomnijmy - dwa lata temu pojazd Rady Rodziców naszego przedszkola wywalczył nagrodę  - telewizor 52 cale !!! Jeszcze raz dziękujemy.

Udział w paradzie to niezapomniane przeżycia, wyjątkowe chwile, które scalają społeczność zarówno przedszkolną jak i gminną. Mamy nadzieję, że za rok przemaszerujemy w jeszcze liczniejszej grupie. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodziciom, którzy wzięli udział w paradzie i zechcieli poświęcić swój wolny czas na wspólną zabawę.