21.10.2014 Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

21 październik 2014 rok

Dzień to uroczysty, bo w sposób oczywisty nasze przedszkolne grono powiększyło się o 25 przedszkolaków Bo oto właśnie dzisiaj, Pani Dyrektor zwyczajem przedszkolnym, kładąc ołówek na ramieniu dzieci, pasowała je na dzielnych przedszkolaków!!! Było radośnie i wesoło. Przedszkolaki zaprezentowały się w ulubionych wierszach, inscenizując je rekwizytami. Na sali słychać było żywe podpowiedzi rodziców, bo wierszyk „Spadła gruszka do fartuszka…” zna chyba każdy z nas Tańczyły do ulubionych piosenek i swą radością zarażały każdego, kto na nie patrzył. Niejeden rodzic miał w oku łezkę, bo to pierwszy taki poważny występ ich maluszków. Wśród najmniejszych dzieci, były też i pięciolatki, które po raz pierwszy w swym życiu przekroczyły próg przedszkola. Zgodnie ze zwyczajem, im również należało się pasowanie na przedszkolaka. Po występach dzieci nadeszła chwila oczekiwana przez nie od samego początku. Czuły uścisk mamy i taty i ich ciepłe ramiona, obejmujące w uścisku i zapewniające o swojej miłości.

AR

21.10.2014 Pasowanie na Przedszkolaka