25.11.2014 rok

Dziś liczba przedszkolaków podwoiła się Jedni mieli nogi a inni za to łapki… Przedszkolaki przywędrowały do nas z pluszowymi misiami. Oj były różne od ogromnych po malutkie… od długowłosych po takie z krótką sierścią… z różowym albo brązowym noskiem… z oczami jak koraliki… jednym słowem piękne!

25.11.2014 Dzień Pluszowego Misia

Nie zabrakło również papierowych misiów, które tego dnia powstawały w naszym przedszkolu. Dzieci starały się jak najpiękniej stworzyć pluszowe choć papierowe misie.

25.11.2014 Dzień Pluszowego Misia

Dzień był udany, bo nie każdego dnia można przynieść swojego pluszowego przyjaciela. Warto pamiętać o takim święcie, bo pluszowa Przytulanka najlepsza jest na wszystkie smutki.

AR

Zapraszamy do galerii zdjęć → Dzień Pluszowego Misia