29 listopad 2014 rok

29.11.2014 Andrzejki

Już za nami czas wróżb i zabawy andrzejkowej ale w niejednym małym serduszku jeszcze żywe wspomnienia lania wosku i innych atrakcji. A było ich co nie miara.

29.11.2014 Andrzejki

W każdej grupie Panie starały się, by jak najlepiej przybliżyć dzieciom zwyczaje wróżb andrzejkowych. Jak co roku z wielką ostrożnością dzieci lały wosk przez wielki klucz i…. tym razem były kosze z kwiatami, samochody a i jedna suknia ślubna się zaplątała. Krocząc butami do progu swej sali, dzieci rywalizowały o to, kto pierwszy stanie na ślubnym kobiercu.

29.11.2014 Andrzejki

Pięknie przygotowane sale, dzieci wystrojone, wszystko to mówiło nam, że dziś wyjątkowy dzień. Tak też wszyscy się czuliśmy, jakby nad nami unosił się czar wieczoru andrzejkowego. Zwieńczeniem wróżb była dyskoteka w grupie Maluszków. Oj działo się, działo. Było wesoło….

AR

Zapraszamy do galerii zdjęćAndrzejki