Mikołajkowe niespodzianki

5 grudnia 2014 rok

Dzień jak nie co dzień… Od rana czuć było w powietrzu jakąś tajemnicę… dzieci wspominały coś o panu z białą brodą… ktoś przyniósł czapkę mikołajową… w sali pojawiły się choinki i choć stały takie golutkie, zupełnie zielone to każdy z nas wiedział, że dziś się wszystko zmieni… I stało się!

05.12.2014 Mikołajkowe niespodzianki

Dzwoneczek… dźwięczy… dzieci biegną… wołają kolegów… i szybki bieg do szatni skąd dochodził do nas dźwięk… bieg w nadziei, że może dzisiaj uda nam się spotkać Mikołaja… A jednak i tym razem spieszył się bardzo do innych dzieci, bo w szatni zastaliśmy uchylone okno, a na parapecie i podłodze świąteczne paczki. Całe dla nas!!!

05.12.2014 Mikołajkowe niespodzianki

Oprócz słodkich prezentów Mikołaj zostawił bardzo miły i ciepły list. Wierzymy, że już wkrótce, gdy na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka to właśnie On będzie też z nami. W zapachu choinki, w dźwiękach śpiewanych kolęd, w smacznym makowcu mamy…

AR

Zapraszamy do galerii zdjęć → Mikołajkowe niespodzianki