Mikołajkowe czekoladki od pracowników GOKiS

5 grudnia 2014 rok

05.12.2014 Mikołajkowe czekoladki od pracowników GOKiS

Mikołajkowy dzień upłynął nam szybko jak piękna bajka... Kiedy z rana znaleźlismy w szatni list od Mikołaja oraz wielkie paczki z pezentami, nikt nie przypuszczał, że to nie koniec niespodzianek! Dawno oczekiwane ubieranie choinek...

05.12.2014 Mikołajkowe czekoladki od pracowników GOKiS

Prze cały dzień słychać w przedszkolu wesoły i głośny śpiew, tańce, jest czas na rysowanie, wycinanie (Grupa III zrobiła taaaaki długi łańcuch) i jeszcze bajeczka.... Już zbieramy się prawie do domu, już sprzątamy sale, aż tu nagle pani Ula woła "Mikołaje idą!". Co za popłoch, dziewczynki piszczą, chłopcy ściskają się w radosnej euforii, panie patrzą po sobie i mówią "nie mozliwe..." A jednak do sali wchodzi dwóch pomocników Mikołaja i niosą dla nas czekoladowe figurki Mikołaja. To pracownicy GOKiS, wysłannicy Wójta Gminy Wicko i uczniów Zespołu Szkół w Wicku przybyli do nas, by obdarować wszystkie dzieci małym upominkiem z okazji Mikołajek. Bardzo dziękujemy :)