12.12.2014 Przedstawienie świąteczne "Magia Świąt"

Przedstawienie świąteczne Magia Świąt

12 grudnia 2014 roku

Ho, ho, ho wszystkie dzieci znam…

Ho, ho, ho każdemu coś dam…


Takimi słowami przywitały nas przedszkolne Mikołaje, które wkroczyły radosnym krokiem na scenę i jak się okazało miały prezent nie tylko dla wszystkich dzieci, ale też i dla dorosłych… Tym prezentem było piękne przedstawienie przygotowane przez wszystkie dzieci z przedszkola. Cóż to była za Magia Świąt! Pani Zima w osobie Pani Ani pięknie zatańczyła śnieżynkowy taniec, dodając tym samym otuchy swoim Maluszkom. Zaprosiła ich do wspólnej zabawy śnieżkami, a dzieciaki nie kazały długo czekać, za co zostały wdzięcznie nagrodzone brawami. Zaraz po nich na scenie pojawiły się Aniołki w bieli z grupy III. Zatańczyły z gracją anielski taniec, by zaraz potem zostać przepędzone przez niesforne diabełki. Te nie chciały być gorsze, więc dzierżąc w dłoni swe widełki odtańcowały to co umiały. Zabawy było co nie miara, bo zaraz po zadziornym tańcu w oddali słychać było dzwoneczki - to pędzą Mikołaje przez daleki kraje… Liczne brawa przerywające kolejny taniec naszych Milusińskich świadczyły o tym, że wszystko idzie jak należy a "Magia Świąt" z pewnością się podoba.

Wielkie ukłony należą się w stronę nie tylko naszych dzieci, ale tez ich rodziców. Jesteście wspaniali! Można na Was liczyć! Dziękujemy ślicznie za przygotowanie strojów dla dzieci oraz za pomoc w stworzeniu tak świątecznej dekoracji! Jak co roku świąteczne spotkanie powiązane jest również z kiermaszem ozdób świątecznych i kawiarenką z domowymi ciastami i świeżo parzoną kawą: Tak też było tego roku… zaangażowanie nas wszystkich było bardzo wymierne, ponieważ kwota jaką uzbieraliśmy tego roku to 965 zł za ozdoby świąteczne oraz 368 zł z kawiarenki.

Jest pięknie! W takim świątecznym nastroju szykujemy się teraz do Wigilii przedszkolnej, na której to będziemy składać sobie życzenia i wspólnie dzielić się opłatkiem…

AR

Zapraszamy do galerii zdjęćPrzedstawienie świąteczne Magia Świąt

(c) 2007- 2020 by przedszkolecharbrowo.pl

artwolan.pl