30 styczeń 2015 rok

30.01.2015 Bal karnawałowy

Ach, co to był za bal… rzec by się chciało, że aż na sto par… Dzieci pięknie przebrane, stroje wyszykowane w najmniejszych detalach i szczegółach. Włosy upięte, lakierki na stopach, we włosach korona… Opaska na oku, chustka na szyi i szabla w dłoni… także wiele innych przebrań dziś w naszym przedszkolu można było dostrzec… Bal rozpoczął się dźwiękami ulubionych przez dzieci piosenek… Wszyscy z wielką radością i ochotą tańczyli wpatrzeni w Piotrusia Pana i Indiankę, którzy prowadzili dla nas bal. Byli to aktorzy teatru "Duet" z Krakowa.

Wiele uśmiechniętych buź tego dnia w naszym przedszkolu, bo nie co dzień zdarza się okazja, by tak poszaleć i to z własnymi paniami. Kółeczka, wężyki, obroty… ileż tego było.

30.01.2015 Bal karnawałowy

Dzień pełen wrażeń i atrakcji, bo po wspólnym balu czekała nas jeszcze jedna niespodzianka… w sali grupy II Mikołaj ukrył dla nas paczki. Z pewnością nie chciał nam przeszkadzać w tanecznym szaleństwie, wiec po cichu zostawił nam upominki. Ile było pisku i radości. Równie tanecznym krokiem powędrowaliśmy z paczkami do sali grupy III, gdzie wspólnie w oczekiwaniu na obiad obejrzeliśmy zimową bajkę. Bal uważamy za udany o czym świadczą rumiane i uśmiechnięte buzie dzieci.

AR

Zapraszamy do galerii zdjęć → Bal karnawałowy