06.03.2015 Dzień Kobiet

W wiosennych humorach, pięknie wystrojone, małe i duże Panie z naszego przedszkola, świętowały w piątek 6 marca Dzień Kobiet. Wszystkie dzieci spotkały się w sali "Starszaków", by zaprezentować program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję. Były wiersze, piosenki i tańce, wykonane z wielkim przejęciem i zaangażowaniem, trochę na wesoło - Sebastian w roli Jana Kiepury wykonał "Blondynki, brunetki" i "Najpiękniejsza w klasie" Majki Jeżowskiej wytańczyły dyskotekowym krokiem "Średniaki", i całkiem poważnie  w pięknych życzeniach wierszem recytowanych przez małych mężczyzn. Na koniec chłopcy wręczyli laurki koleżankom i paniom, a pani Dyrektor podziękowała małym artystom, obdarowując wszystkich cukierkami.

Chłopcy z grupy III recytują wiersze

Występy namłodszej grupy

DJ Bartek i grupa II

Prezent od Pana Mirka - czekoladowy tort