22.04.2015 Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego

Poranna mgła przestraszyła nas na dobre… cóż to będzie? Czy aby na pewno nasza wycieczka będzie udana?? Jakże mogliśmy w to wątpić… było pięknie – ciepło i słonecznie i  to nie tylko za sprawą wiosennego słońca ale też dzięki Pani Kasi Sitkowskiej, która w bardzo przystępny sposób opowiadała dzieciom o Słowińskim Parku Narodowym.

22.04.2015 Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego

Starsze dzieci z grupy II i III uczestniczyły w lekcji, przechodząc wraz z panią Kasią ścieżkę edukacyjną składającą się z szeregu zabaw na świeżym powietrzu. Dzięki temu mogły zapoznać się z ptakami występującymi na naszym terenie a także wytropić leśne zwierzęta.

22.04.2015 Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego

Największa atrakcją było słuchanie bicia serca drzewa… Zamknięte oczy dla skupienia i charakterystyczne „szu” „szu”… drzewo pompuje soki… przeżycie niesamowite nawet dla pań.

22.04.2015 Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego       22.04.2015 Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego

Maluszki razem z panią Asią, Mirką i panią Bernadką pomaszerowały leśną ścieżką nad polskie morze. Bawiły się świetnie w promieniach słońca i przy szumie fal.

22.04.2015 Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego

Wycieczka przyniosła nam wszystkim wiele miłych wrażeń i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zapraszamy do galerii zdjęć → Warsztaty edukacyjno - przyrodnicze na Rąbce

Wycieczka na plażę